Зовнішні одношарові стіни 

Блок YTONG ENERGO з системою паз-гребінь з монтажним захватом

Застосування газобетонних блоків Ytong дає можливість оптимізувати параметри стін залежно від їх призначення. Міцність і теплові параметри продукції дозволяють використовувати більш тонкі блоки в порівнянні з традиційними матеріалами, і як результат - збільшується житлова площа будинку.

Одношарові стіни – це перед усім короткий термін виконання робіт. Зведення одношарових стін з блоків Ytong для будинку з площею поверхні близько 150 м2 можна завершити вже за 2 тижні. Це практично в чотири рази швидше ніж при використанні інших технологій. Інвестиції не розтягуються на невизначенний час, кошти на зведення стін витрачаються одноразово.

Приклад розрізу стіни YTONG шир. 36,5 см

Найсучаснішим рішенням, що пропонується для зведення одношарових стін, є блоки Ytong Energo – поєднання найкращих параметрів теплоізоляції та міцності: коефіцієнт теплопровідності λ= 0,095 Вт/мК, та середня міцність на стиснення складає 2 МПа.

Блоки Ytong Energo – це найтепліший конструкційний будівельний матеріал який є на ринку. Стіни з блоків Ytong Energo шир. 48 см мають коефіціент теплопередачі U = 0,19 Вт/м2K, завдяки чому вони відповідають найвищим технічним нормам, що ставляться до енергозберігаючого будівництва.

Ytong Energo - одношарова зовнішня стіна

Ytong Energo - одношарова зовнішня стіна