Утеплення Multipor

Утеплення YTONG MULTIPOR

Застосування MULTIPOR:

  • внутрішня і зовнішня теплоізоляції стін,
  • теплоізоляція підземних паркінгів, перекриттів підвальних приміщень і переходів,
  • теплоізоляція плоских і скатних дахів,
  • теплоізоляція фасадів і несучих конструкцій,
  • реконструкція історичних об'єктів,
  • адаптація промислових будівель в житлові.

1. Однорідність матеріалів, двошарові зовнішні стіни

Двошарові стіни за системою YTONG, це поєднання зовнішньої стіни з блоків YTONG з блоками MULTIPOR. Переваги застосування - масивна, стабільна конструкція стіни, повна негорючість матеріалів, досконалі теплові параметри і дифузія водяної пари.

2. Реконструкція - утеплення зсередини

Блоки MULTIPOR застосовуються під час ремонту односімейних будинків, а також для реставрації історичних об'єктів зі складним фасадом. Блоки застосовують при перебудові промислових будівель в житлові, тобто скрізь, де єдиною можливістю покращення теплових параметрів будівлі є утеплення зсередини.

MULTIPOR може використовуватися для теплоізоляції стін з будь-якого матеріалу без необхідності застосування пароізоляційної плівки.

3. Перекриття в поєднанні з покрівельними плитами YTONG

Застосування повністю негорючих блоків MULTIPOR дає гарантію безпеки в підвалах, наземних і підземних гаражах. Простий і чистий монтаж, а також легкість обробки сприяють тому, що будівельні роботи виконуються легко і швидко.

4. Плоскі дахи, балкони, тераси, «зелені» дахи, гаражні перекриття готельних будівель

Блоки MULTIPOR як доповнення до стін навантаженних чи ні конструкціями з бетону або залізобетонними плитам. Особливо підходять до покрівельних конструкцій з високими вимогами до вогнетривкості і міцності на стиск. Ці блоки також можна застосовувати для покрівлі з полегшеною конструкцією або дерев'яними перекриттями.

5. Скатна покрівля з великим кутом нахилу в поєднанні з покрівельними плитами YTONG
Блоки MULTIPOR можуть використовуватися як доповнення масивних конструкцій з газобетону або залізобетонних плит, а також для покрівлі з полегшеною або дерев'яною конструкцією.