Перекриття YTONG

Плити перекриття YTONG

Плити перекриття YTONG

Плити з армованого газобетону монтуються за допомогою крана, не потрібні додаткові монтажні опори. Перекриття можна навантажувати безпосередньо після монтажу (розмістити піддони зі стіновими блоками).
Панелі перекриттів YTONG можна висунути за межі контуру будівлі (не більше ніж на 1,5 м), використовуючи їх як балконі  плити. Таке рішення дозволить уникнути утворення містків холоду в зоні примикання балконної плити.

Плити покриття YTONG

Конструкційні елементи застосовуються при влаштуванні суміщених і скатних покрівель в промисловому, цивільному і житловому будівництві.

Панелі покриття YTONG забезпечують оптимальний мікроклімат на горищі, мансарді та в житловій зоні (при влаштуванні тераси або суміщеної покрівлі), а також у всьому будинку.

Панелі покриття монтують на будь-яких несучих конструкціях (металевих, залізобетонних, дерев'яних та ін.) При їх застосуванні не потрібно облаштування  значної кількості традиційних кроквяних конструкцій. Велика довжина плит покриття і висока несуча здатність дозволяє збільшити відстань між кроквами, зменшити трудомісткість зведення підпокрівельної конструкції. Застосовуються при будь-якому ухилі покрівлі.