Внутрішні стіни та перегородки

ВНУТРІШНІ СТІНИ

Внутрішні стіни можна легко зводити з блоків YTONG шириною 20 см, що мають систему «паз-гребінь», чи з блоків 24 см з системою «паз-гребінь» та монтажним захватом. Стіни з YTONG мають досконалі характеристики по звукоізоляції, вогнестійкості та міцності.

ПЕРЕГОРОДКИ

Цікаво розташовані лінії або окремі внутрішні перегородки створюють неповторний дизайн. Особливий інтер'єр вимагає особливого рішення. YTONG INTERIO - це продукт, який дозволяє створювати будь-які композиції простору. Різноманітність його застосування обмежується лише фантазією дизайнера.

Газобетонні блоки YTONG INTERIO є легкою і одночасно міцної альтернативою перегородкам з гіпсокартону. Завдяки своїй пористій структурі газобетонні перегородки YTONG на 60% легші за інші стінові матеріали. Вага блоків впливає не лише на навантаження перекриття перестінками, але й значно полегшує майстрам процес пренесення блоків та їх монтаж. Висота елементів 399 мм в поєднанні з системою «паз - гребінь», тонкошарова кладка і простота обробки роблять зведення стін з газобетону YTONG INTERIO набагато швидшим і простішим, ніж з інших матеріалів. Нові блоки мають також всі інші переваги газобетону: вони вогнетривкі, паропроникні, а також мають природне походження сировини. Саме тому використання газоблоків YTONG є не тільки зручним, але безпечним і здоровим.