Ytong EnergoUltra+

Ytong EnergoUltra+. Одношарова стіна

Ytong EnergoUltra+ - це найтепліший матеріал для будівництва енергоощадних будинків.Стіни, збудовані з блоків Ytong EnergoUltra+, є не тільки теплимита здоровими, а також вони дихають. Для виробництва блоківми використовуємо природну сировину: пісок, вапно та воду.

Найкращий інноваційний комірчастий бетон
Блоки Ytong EnergoUltra+ дозволяютьбудувати одношарові паропроникні зовнішні стіни, що відповідають найвищим термічним вимогам. Своєю винятковою властивістю теплової ізоляційної здатності вони завдячують пористій структурі. Стіни з блоків Ytong EnergoUltra+ товщиною 36,5 см та 48 см відповідають новим, підвищеним термічним вимогам до зовнішніх стін, чинним від 2021 року.

Швидке та легке будівництво
Кладка у системі Ytong EnergoUltra+ легка і не трудомістка.Не вимагаються додаткові роботи з теплоізоляції. Це дозволяєбільш ніж у два рази зменшити час будівництва у порівнянніз двошаровою стіною, а також знизити вартість інвестиції.

Підвищена міцність завдяки досконалій кристалічній структурі
Ytong EnergoUltra+ - це інноваційна продукція, яку ми створили завдяки ще кращій рецептурі.У процесі автоклавізації блоків Ytong EnergoUltra+ відбувається гідратаціясилікату кальцію, в результаті якої виникає кристалічна мікроструктура тобермориту.Саме вона забезпечує високу міцність, незважаючи на незначну густину матеріалу.
Переваги одношарової стіни Ytong EnergoUltra+