Плити перекриття та покриття

Плити перекриття та покриття

Проектувальники та архітектори віддають перевагу економічним будівельним матеріалам. Ці матеріали повинні, однак, характеризуватися широким спектром сприятливих фізико-будівельних властивостей, а також надавати можливість вільного планування. Армовані елементи YTONG практично ідеально виконують ці вимоги за рахунок використання стінових елементів, елементів для покрівлі та перекриття.

Найвищий рівень вогнестійкості

Збиток, заподіяний в результаті пожежі або диму - ризик для компанії, який не повинен бути недооцінений. Незважаючи на всі старання і обережність, майже 90% пожеж виникають випадково або в результаті підпалу. 70% підприємств, які понесли збитки в результаті пожежі, змушені оголосити про банкрутство максимум протягом двох років після аварії, незважаючи на отримання страхових виплат.
Газобетон YTONG - вогнестійкий матеріал, який у разі виникнення пожежі, нагрівається набагато менше і повільніше, ніж інші будівельні матеріали, напр. залізобетон. Завдяки використанню протипожежних стін марки YTONG можна зменшити поширення вогню всередині будівлі. Ви отримаєте набагато більше часу, щоб загасити вогонь. Крім того, полум'я не поширюється за межами будівлі. У той же час близько 30% всіх пожеж виникають за межами будівлі, і проникають всередину по зовнішній стіні або даху. Плити покриття з пористого бетону запобігають проникнення вогню зверху.

Грамотно розроблені конструкції протипожежних зовнішніх стін і покрівлі марки YTONG в той же час зменшують наслідки вибуху, який зазвичай відбувається під час швидкого розповсюдження вогню. Ризик виникнення пожежі це факт. Хороша протипожежна / противибухова безпека також. Неможливо будувати безпечніше, ніж із застосуванням ніздрюватого бетону марки YTONG.