Multipor

 

Блоки MULTIPOR

Система Ytong представлена ​​також блоками Multipor. Це незвичайно легкий різновид автоклавного ніздрюватого бетону. Також як і блоки Ytong, вони виробляються з натуральної сировини і характеризуються досконалими тепловими параметрами, а також мають точні геометричні розміри. Кладка блоків Multipor здійснюється одночасно з несучою стіною, створюючи двошарову, однорідну за типом вживаного матеріалу конструкцію. Перевагою використання такого способу зведення стін є прискорений, порівняно з традиційними рішеннями, процес монтажу.

Наступною перевагою блоків Multipor є їх геометрична точність, а також легкість обробки. Завдяки цьому роботи на будмайданчику виконуються швидше. Multipor є негорючим матеріалом (клас негорючості A1), що принципово впливає на стійкість і безпеку будівлі, що будується.

Блоки Multipor мають ряд різноманітних застосувань. Можуть використовуватися для:

  • внутрішньої і зовнішньої теплоізоляції,
  • теплоізоляції підземних паркінгів, перекриттів підвальних приміщень і переходів,
  • теплоізоляції плоских і скатних дахів,
  • теплоізоляції фасадів і несучих конструкцій.

Multipor може також застосовуватися при реконструкції  історичних об'єктів з дуже складним фасадом, а також при перебудові промислових будівель в житлові.

Система Ytong об'єднує в собі переваги блоків Ytong з блоками Multipor і є найкращим і найсучаснішим будівельним рішенням, що пропонується фірмою Xella на сьогоднішній день. Використання цієї системи гарантує оптимізацію параметрів стін і дозволяє проектувати не тільки енергозберігаючі будівлі, а й т.зв. «пасивні». Використання cистеми Ytong - є економічним рішенням, тому що зведені будівлі характеризуються високим енергозбереженням і низькими коштами експлуатації.

Натуральна сировина, з якого виробляють блоки, і його бактерицидні властивості, що обмежують розвиток бактерії, грибків або цвілі, призводять до того, що стіни будинків побудованих з використанням cистеми Ytong назавжди залишаться «доброзичливими» для здоров'я їх домочадців.

Ytong Multipor є надлегкої різновидом автоклавного ніздрюватого бетону. При щільності близько 115 кг/m3 має незвичайні теплові параметри - коефіцієнт теплопровідності λ в блоках Multipor становить 0,045 Вт/мК. Завдяки цій властивості блоків можливо зведення однорідних двошарових стін з матеріалів Ytong + Multipor - це перше таке рішення на польському ринку будматеріалів.

Доступний асортимент блоків Multipor

Блоки Multipor виробляються різної товщини. Товщина блоку має значення для теплових параметрів стіни, які ми хочемо отримати. Чим теплішою повинна бути стіна, тим більшу товщину блокуYtong Multipor потрібно вибрати.