Ytong Energo

YTONG ENERGO

YTONG ENERGO - блоки з пористого бетону, призначені для кладки одношарових та багатошарових стін. YTONG ENERGO найтепліший будівельний матеріал, який можна купити сьогодні на ринку.
Нові газоблоки YTONG ENERGO доступні в декількох товщинах: 24, 36,5 і 48 см і дають можливість зводити стіни з коефіцієнтом теплопередачі U = 0,19 Вт/м2К, без додаткового утеплення. Це означає, що стіни відповідають не тільки найсуворішим тепловим стандартам, згідно з якими U ≤ 0,30 Вт/м2К, але також відповідають вимогам для енергоееффективного будівництва (U ≤ 0,20 Вт/м2К).
Переваги YTONG ENERGO:

Найтепліший будівельний матеріал, завдяки коефіцієнту теплопровідності λ = 0,095 Вт/мК
Одношарова стіна з коефіцієнтом теплопередачі  U = 0,19 Вт/м2К (48 см шир.)
Доступні блоки товщиною 36,5 і 48 см
Відсутність термічних містків, завдяки використанню розчину для тонких швів і з'єднанню паз-гребінь
Ергономіка зведення стін, завдяки монтажним захватам
Мінімальна витрата розчину (5-7 л/м2)
Протипожежна безпека - негорючий (A1) і вогнестійкий матеріал (REI 240)
Паропроникна стіна
Виготовляється виключно з натуральної сировини: вапна, піску і води

Блоки YTONG ЕНЕРГО - це теплий і одночасно міцний вид пористого бетону PP2 / 0,35, якого до цих пір не було на ринку. Структура блоків, яку створюють мільйони маленьких комірок, сприяє тому, що газобетон YTONG ENERGO є надзвичайно теплим – теплішим з усіх існуючих досі будівельних стінових матеріалів.

Газоблоки YTONG ENERGO товщ. 48 cм - це найтепліший з усіх доступних на ринку конструкційних матеріалів, призначених для будівництва будинків з коефіцієнтом теплопередачі U = 0,19 Вт/м2К. Використовуючи блоки YTONG ENERGO товщиною 36,5 cм можна зводити стіни, які без додаткової ізоляції відповідають строгим термоізоляційним нормами при будівництві котеджів.

Кладка газобетонних блоків YTONG ENERGO здійснюється при використанні клейових сумішей YTONG, товщиною 1-3 мм. Система паз-гребінь замінює вертикальні шви. Така кладка можлива завдяки високій геометричній точності блоків (± 1,5 мм). Блоки точно прилягают один до одного, і тепло залишається в будинку.