Новини

Завод «Ytong» у м. Остроленка отримав нагороду

Завод «Ytong» у м. Остроленка отримав нагороду

Завод-виробник «Ytong» у м. Остроленка у черговий раз має привід для гордості. Отримуючи нагороду як найкращий європейський завод, він доводить, що участь усього колективу - це справжній ключ до успіху.

Люди – це наш найцінніший «елемент» рецепту успіху

Вручення нагороди з якості директору заводу «Ytong»у м. Остроленка Казімєжу Гловалі.

Завод з виробництва газобетону «Ytong» у м. Остроленка, який належить компанії «Xella Polska», підтверджує принцип, що «Поляк зможе», оскільки успішно конкурує з найсучаснішими заводами в Європі – і виграє!  Це доказ того, наскільки важливі для компанії люди – їхня участь і послідовність у дотриманні найвищих стандартів якості виробів.

Дуже тішить той факт, що саме «Xella Polska» формує найвищий рівень якості виробів «Ytong» в Європі – підкреслив Єжи Сєя, Директор з питань виробництва і член правління «Xella Polska». – Варто зауважити, що, як і завод у м. Остроленка, критеріїв якості дотримується також завод з виробництва газобетону у м. Серадз, натомість інші заводи, такі як Піла і Мілич, займають все більш високі місця серед провідних закладів, що беруть участь у рейтингу – говорить Єжи Сєя.

Завод у м. Остроленка – це приклад того, що польські заводи відзначаються як високою якістю продукції, так і готовністю приймати нові виклики. Хоча завод нараховує лише 4 десятиріччя, він настільки активно розвивається, що регулярно, разом із заводом у м. Серадз, вирізняється на фоні усіх європейських заводів-виробників «Ytong». Доказом цього є чергове перше місце у європейському Конкурсі якості за 2013 рік.

Наш найцінніший «елемент» успіху – це люди. На заводі у м. Остроленка всі, на кожному робочому місці, дбають про якість. З початку ми поставили перед собою амбіційну мету і послідовно її реалізовуємо. Ми горді, що можемо продемонструвати наш завод як приклад сучасного та екологічного виробництва – говорить Казімєж Гловала, Директор заводу «Ytong» у м. Остроленка.

У турботі про клієнта

Завод «Ytong» у м. Остроленка отримав нагороду

Ідея конкурсу народилася з турботи про клієнта. В наміри організаторів входило забезпечення продукції, яка відповідає очікуванням клієнта щодо якості. Спеціалісти компанії «Xella» помітили, що клієнти все більшу увагу звертають на енергозбереження, і саме ці потреби ми намагалися задовольнити. Мрія про будівництво ідеального будинку нашого клієнта стала нашим пріоритетом, тому метою Конкурсу якості є нагородження заводу, вироби якого відрізняються найвищою якістю і задовольняють очікування клієнта.

Це, зокрема, такі параметри і властивості, як: точність розмірів, якісні грані та поверхні блоків, відповідне розміщення на піддоні, розбірливе позначення і відповідна упаковка. Крім цього, суттєвим фактором є екологічність – тобто виробництво без відходів, з турботою про довколишнє середовище.
– Вже 18 років ми виробляємо блоки Ytong. Наш завод першим в Польщі почав і опанував це виробництво, яке вимагає високої точності. Марка Ytong протягом довгого часу на багатьох ринках є синонімом найвищої якості. Тому слід пам`ятати, що довіра клієнтів будується роками, а втратити її можна дуже легко. Отже, ми виграємо, дбаючи про кожну найменшу дрібницю у виробах, які ми виготовляємо – додає Казімєж Гловала.
 Вироби Ytong з м. Остроленка (як і з м. Серадз) визнали найкращими у Європі вже всьоме. За лаври переможця ми щороку успішно змагаємося із заводами у Франції, Словаччині, Болгарії, Румунії, Словенії, Сербії, Російській Федерації, Німеччині, Австрії, Бельгії, Голандії, Угорщині, Чехії та Польщі.

Ми намагаємося запроваджувати інновації та змінюємося заради клієнтів. «Xella Polska» завжди приділяла велику увагу хорошій якості та інноваційності своєї продукції.
- Мене переповнює гордість, що вироби з міст Остроленка і Серадз протягом років визнають найкращими – каже Томаш Круппік, Голова правління «Xella Polska». Це доводить, що політика якості  – це для нас не пусті слова. Тому ми ведемо діалог з клієнтами таким чином, щоби наші вироби відповідали сучасним тенденціям, постійно удосконалюючи пропозицію. Ми створюємо рішення для майбутнього, які все краще відповідають потребам ринку. – говорить Томаш Круппік.

Вручення нагороди найкращому європейському заводу з виготовлення блоків Ytong за 2013 рік відбулося 28 серпня 2014 р. у м. Остроленка.
На церемонії був присутній спеціальний гість Олівер Еспер – Член правління «Xella International», який відповідає за виробничу вертикаль на усіх заводах концерну. Нагадаємо, що поставки в Україну здійснюється саме із заводу в м.Остролека.