Новини

Ytong Energo шириною 30 та 40 см

YTONG ENERGO шириною 30 та 40 см

Будівельні блоки Ytong Energo, які виготовляють у Польщі, вже давно підкорили український ринок, адже саме їх застосовують для економного будівництва енергозберігаючого житла. Новинкою цього року стали блоки Ytong Energo шириною 30 та 40 см.

Блоки Ytong Energo виготовляють виключно з натуральної сировини: вапна, піску і води. Завдяки економності, простоті використання та теплоізоляційним характеристикам цей матеріал найкраще підходить для приватного будівництва.

Споживачі вже мали змогу оцінити газоблоки Ytong Energo шириною 24, 36,5 та 48 см, тепер для зручності клієнтів запропоновано блоки шириною 30 та 40 см.

Використаннягазобетонних блоків Ytong дозволяє економити кошти та людські ресурси, а також значно пришвидшує процес будівництва.  «Блоки використовують для будівництва одношарових стін, які є чудовою альтернативою двошаровим», - розповіла регіональний представник компанії Xella в Україні Наталія Олійник. 

Крім того, основна перевага цих блоків – чудові термічні властивості матеріалів. Одношарова стіна при будівництві не вимагає застосування шару утеплення. Відповідно, витрачається менше коштів, оскільки не потрібно купувати додаткові матеріали, щоб утеплити стіну. Також газоблоки прості у використанні, тож для їх встановлення потрібно залучити менше працівників, а це також дозволяє економити.

Будівельний матеріал для одношарових стін повинен зберігати тепло і бути міцним, оскільки використовується для будівництва несучих стін. Блоки Ytong Energo відповідають цим двом вимогам. Термоізоляція цих будівельних матеріалів досягається завдяки дуже малій густині і однорідності. Коефіцієнт теплопередачі становить 0,19 Вт/м2К без додаткового утеплення.

Крім того, блоки характеризуютьсявисокою теплопровідністю. Вони поволі віддають тепло, яке накопичують, що дозволяє утримувати стабільний температурний режим в будинку.  Стіна із блоків не є бар’єром для водяної пари, і не накопичує вологу на зовнішній стороні. Особливо це відчутно при великих перепадах температур, наприклад, в будинку +20, а на вулиці - 20 градусів морозу. Коефіцієнт теплопровідності λ = 0,095 Вт/мК.

Інша перевага блоків Ytong Energo – простота в експлуатації, бо це можливість заощаджувати час в процесі будівництва завдяки тому, що етап утеплення випадає. За словами Наталії Олійник, будинок площею 125,5 м. кв із блоків Ytong Energo будуватимуть за 3 тижні, водночас на будівництво такого ж будинку з цегли з шаром утеплювача необхідно, щонайменше, 8 тижнів.

Додатковими перевагами газоблоків є відсутність містків холоду, завдяки використанню клейового розчину для тонких швів і з'єднанню паз-гребінь; ергономіка зведення стін, завдяки монтажним захватам;  мінімальний розхід клейового розчину – 5-7 л/м2 і високий рівень протипожежної безпеки – це негорючий (A1) і вогнестійкий матеріал (REI 240).