Новини

Тонкі блоки для ремонту Ytong Interio

Tonki bloky Interio

Вам відомо, що міцні і легкі блоки з пористого бетону Ytong тонких форматів (товщиною 50, 75 та 100 мм) можна пиляти, свердлити, штробити за допомогою ручних інструментів? А за рахунок того, що ці газобетонні матеріали упаковуються в невеликі пачки, які зручно перевозити у багажному відділенні легкового автомобіля, вони стали чи не ідеальним засобом для зведення внутрішніх стін та перегородок! Дізнайтесь, як за допомогою газобетонних блоків Ytong перетворити ремонт на дуже швидкий, простий і економний процес.

 

Тонкі блоки Ytong у зручному форматі

Вам відомо, що міцні і легкі блоки з пористого бетону Ytong тонких форматів(товщиною 50, 75 та 100 мм) можна пиляти, свердлити, штробити за допомогою ручних інструментів? А за рахунок того, що ці газобетонні матеріали упаковуються в невеликі пачки, які зручно перевозити у багажному відділенні легкового автомобіля, вони стали чи не ідеальним засобом для зведення внутрішніх стін та перегородок! Дізнайтесь, як за допомогою газобетонних блоків Ytong перетворити ремонт на дуже швидкий, простий і економний процес.

При влаштуванні внутрішніх стін та міжкімнатних перегородок велика увага приділяється збереженню корисної площі приміщень, тому в більшості випадків перевага віддається перегородкам мінімальної товщини. Асортимент продукції Ytong включає в себе блоки з газобетону товщиною 50, 75 та 100 мм, що надають можливість реалізовувати різні технічні рішення. Газобетонні блоки упаковані в невеликі пачки, тому їх зручно перевозити у багажному відділенні легкового автомобіля. Спеціальна клейова суміш Ytong, яку рекомендується використовувати для зведення стін, доступна в невеликих мішках вагою 5 кг, що якраз підходить для ремонтних цілей.
Висока точність геометричних параметрів матеріалів з газобетону Ytong дозволяє відразу отримувати рівні стіни. Керамічну плитку можна приклеювати безпосередньо до газобетонних блоків, що значно скорочує час будівництва. Для отримання ідеально рівних поверхонь під шпалери або фінішну обробку достатньо шару штукатурки товщиною 4-8 мм.

Конструкції з пористого бетону Ytong не схильні до деформації при експлуатації в приміщеннях із підвищеною вологістю. Газобетонні блоки Ytong підходять для використання в душових і ванних кімнатах, на кухнях, тощо.

Газобетон – це незаймистий і вогнестійкий будівельний матеріал, що складається з натуральних компонентів. При нагріванні він не виділяє токсичних продуктів. Тести на вогнестійкість показують, що перегородка з матеріалу Ytong товщиною 100 мм витримує прямий вплив вогню протягом чотирьох годин без втрати цілісності та теплоізоляційної здатності.
Газобетонні блоки Ytong легко обробляти за допомогою ручного інструменту. Їх можна пиляти, свердлити, штробити, а також формувати з них скошені та лекальні поверхні.
Конструкції з пористого бетону не вимагають попередньої установки закладних елементів для кріплення важких меблів і сантехнічного устаткування. Навісне устаткування монтується за допомогою спеціальних дюбелів для пористого бетону. А для навішування легких предметів інтер'єру використовують звичайні цвяхи, які рекомендується забивати під кутом 45° (зверху вниз).
Тонкі газобетонні блоки Ytong з успіхом застосовуються для декоративного оздоблення полиць і камінів, створення вбудованих меблів, екранів ванн, душових кабін та ін. Це матеріали універсального призначення, що дозволяють реалізувати незвичайні задуми архітекторів і дизайнерів.

Блоки в упаковці 5 - 7,5 - 10 см

pakiety