Новини

Тепло та затишок – внутрішня ізоляція помешкання взимку

Мінеральні ізоляційні плити YTONG Multipor

Як приємно посидіти у затишному теплому помешканні, коли за вікном мороз... Навіть у цю пору року можна подбати про тепло у своїй оселі.

У ситуаціях, коли повноцінне утеплення ззовні не є можливим, або вимагає тривалих фінансових та часових затрат, поліпшення теплових параметрів власного будинку можна здійснити за допомогою внутрішньої ізоляції стін.  Цей метод можна застосовувати незалежно від зовнішніх факторів, таких як погодні умови чи згода інших мешканців будинку. Оскільки всі роботи проводяться всередині помешкання, такий метод можна застосовувати впродовж усього року.Мінеральні ізоляційні плити Multipor

При наявності внутрішньої ізоляції стін втрати тепла знижуються до 70 %. Мінеральні ізоляційні плити Multipor не лише покращують теплові показники, але й регулюють рівень вологості, що в свою чергу допомагає запобігти появі грибків і цвілі на стінах. Такі ізоляційні плити мають високу паропроникність, тому вони здатні створювати ідеальний клімат в помешканні  як для дорослих, так і для дітей. Однак, найважливіша перевага  ізоляційних плит Multipor  - збереження тепла в оселі взимку, а легкої прохолоди – влітку.

Утеплення житла зсередини за допомогою мінеральних ізоляційних плит Multipor дуже просте у реалізації, їх можна використовувати у будь-яких будинках з мурованими стінами, незалежно від поверху. Таке утеплення ніяким чином не вплине на всю будівлю та не пошкодить її зовнішнього фасаду.

Дивіться, як це просто!

Короткий інструктаж як ізолювати стіни зсередини власноруч:

  1. По-перше, потрібно очистити стіни від старої фарби, штукатурки і частинок пилу. Також не забудьте захистити підлогу плівкою чи газетами.
  2. Приготування клейового розчину має відбуватися згідно з інструкцією виробника. Додайте необхідну кількість води і перемішайте до отримання консистенції густої сметани.
  3. Розчин слід наносити рівномірно по всій поверхні плити, оптимальна товщина шару нанесеного розчину 8-10 мм. Зручним інструментом для такої роботи служить зубчатий шпатель.
  4. Ізоляційні плити Ytong Multipor потрібно прикласти до стіни на відстань близько 2 см від місця  монтажу. Потім злегка натисніть і посуньте плиту до місця монтажу. Перевірити  чи плита прилягла рівно до стіни можна за допомогою  рівня. Будь-які нерівності на поверхні можна вирівняти за допомогою шліфувального шпателя.
  5. Для закінчення роботи нанесіть розчин на всю поверхню стіни за допомогою зубчатого шпателя. Сітку для штукатурки, яка запобігає утворенню мікротріщин, занурте безпосередньо в розчин на стіні. Далі затріть поверхню стіни, а в подальшому повністю вирівняйте.
  6. Можете починати фарбування стін відповідно до Ваших уподобань.
  7. Насолоджуйтесь теплом у Вашому помешканні!