Новини

Підприємнецьке обличчя жінок

Akademia kobiet budujacych

Динамічний розвиток світу бізнесу мотивує сучасних жінок до більшої активності та використання можливостей, які надає ринок. Також неможливо переоцінити властивості, якими характеризується слабка стать. Це, зокрема, багатофункційна роль у суспільстві, професіоналізм та інтерперсональні навички, які дозволяють жінкам досягти високого положення у багатьох галузях, у тому числі в тих, де до цього часу домінували чоловіки. Жінки послідовно прагнуть незалежності і самореалізації, ламаючи за нагоди стереотипи поділу на чоловічі та жіночі професії.

Ера комунікації – ера жінок

У 2012 році британський уряд підготував документ, який стверджує, що невикористання інтелектуального та організаційного потенціалу жінок у бізнесі може позбавити країну 40 міліардів фунтів потненційного річного доходу. Тим часом суспільно-культурна обумовленість ролі жінок  чудово відповідає сучасним реаліям, гарантуючи жінкам успіх і можливість активно брати участь у формуванні економіки та бізнесу. Багатофункціональність жінок, їх вміння слухати, засвоювати знання, ділитися досвідом, спрямованість на вирішення проблеми – ці навички полегшують їм відносини і співпрацю з людьми, а також реалізацію професійних викликів. Як зазначають експерти – повільно, але послідовно зменшується диспропорція у працевлаштуванні жінок і чоловіків у типово чоловічих професіях.

Жінки завжди у будівництві

У будівельному секторі, де панують чоловіки, завжди було і є місце для жінок. Жінка–інвестор, жінка–архітектор чи керівник будівництва – це вже не рідкість. Збільшується кількість студенток на будівельних факультетах. Жінки також відіграють важливу роль в адміністрації та секторах, зв`язаних з консультуванням у сфері будівництва. Чудовий приклад – це жінки-експерти з будівництва YTONG. По всій Польщі активно працюють вже кілька сотень жінок, які на протязі багатьох років приймають активну участь у будівельному ринку. Їх спостереження показують, що жінки з великим запалом підходять до процесу будівництва власного будинку.

Суспільство жінок, які будують

Власне з думкою про жінок, які цікавляться питаннями, зв`язаними з будівництвом будинку, була створена Академія жінок, які будують, Ytong – простір для жіночих розмов і обміну досвідом щодо будівництва омріяного будинку. Академія жінок, які будують, дає можливість встановити особистий контакт, отримати підтримку та надавати взаємодопомогу. Це місце, де під час вільних розмов та індивідуальних контактів з жінками, які мають схожий досвід, значно легше подолати перешкоди, зв`язані з будівництвом власного будинку.

- Жінки з великою пристрастю і захопленням підходять до будівництва власного будинку. Вони дуже активні і переповнені цікавими ідеями. Ми хочемо допомогти жінкам у реалізації цієї мрії – говорить Моніка Михлєвіч, директор з маркетингу «Xella Polska». – Саме тому ми організовуємо спільні зустрічі у багатьох містах Польщі. Маємо надію, що наші зустрічі стануть для учасниць цінною платформою для обміну досвідом і здобуття знань щодо викликів, зв`язаних з плануванням і будівництвом омріяного будинку. Запрошуємо до нашого суспільства жінок, які будують! – додає Моніка Михлєвіч.