Новини

Ytong - якість за доступною ціною

Осінь 2015 – час змін, нових проектів та початку здійснення Ваших мрій з Ytong.
А Ви встигнете на «Осінній Цінопад від Ytong»? Залежить лише від Вас!
Xella, виробник газобетонних блоків Ytong, представляє оновлені ціни на свою продукцію в Україні.

5 причин, чому Вам необхідно обрати газобетоні блоки Ytong для Вашого будівництва:

1. Ytong – найтепліший будівельний матеріал, доступний сьогодні на ринку.
2. Ytong – світовий лідер на ринку газобетону.
3. Ytong – надзвичайно легкий будівельний матеріал.
4. Будівництво з Ytong – настільки ж легке, як складання будинку із конструктора. Ми без жодного сумніву можемо сказати, що це найпростіший спосіб збудувати надійний та міцний будинок.
5. Ytong – унікальний за своїми властивостями та універсальний за своїми можливостями будівельний  матеріал.

Проте, найважливіша причина, чому Вам просто необхідно замовити цей матеріал саме зараз – спеціальна ціна на Ytong в Україні.

 

Лише до кінця року діють Унікальні цінові пропозиції на всю продукцію Ytong:

Energo ciny

Зниження оптових цін на всю продукцію Ytong сягатиме до 13%.
Чому це відбувається?
Тому що саме такою є стратегія розвитку Xella в Україні – забезпечити якомога більшу кількість українців якісними, енергозберігаючими  матеріалами за привабливою ціною.

Зниження цін передбачено для усієї групи блоків Ytong: РР2/0,4, Energo, Interio та тонкі блоки в пакетах 5 та 7,5 см. Всі ці товари з 1 жовтня доступні за новою, унікальною ціною.
Детальніше ознайомитись з оновленими цінами Ytong Ви можете тут

Окрім цього, «Осінній Цінопад від Ytong»  - найкращий час для замовлення стінових матеріалів із високою тепловою продуктивністю, а саме  газобетонних блоків Ytong Energo. Завдяки елементам товщиною 36,5 см, 40 см і 48 см Ви зможете збудувати найтеплішу одношарову стіну, яку можливо збудувати з усіх доступних на цей час світових будівельних матеріалів.

Зниження цін від Ytong – це хороша можливість для українського забудовника  зосередитись на енергоощадному будівництві, продиктована сучасними реаліями. Наше основне прагнення – дозволити українським будівельникам відчути, що будувати за світовими стандартами та вимогами – можливо. Якість доступна, коли Ви будуєте з Ytong.

Скористайтесь унікальною ціновою пропозицією від Ytong просто зараз. Зателефонуйте та отримайте відповіді на усі Ваші запитання: 067 556 82 03