Новини

Ytong у будинку майбутнього

1

Living Tomorrow - це місце, де найбільш інноваційні у своїх галузях компанії об'єднали свої кращі ідеї і продукти, щоб продемонструвати, як наше життя буде виглядати в майбутньому. І йдеться не про якесь недосяжне майбутнього, оскільки 80% технологічних рішень і продуктів, реалізованих у Living Tomorrow, широко доступні на ринку сьогодні. Зокрема і блоки Ytong.

У світі є будівлі, які намагаються розкрити таємницю майбутнього і показати нам, хоч шматочок, футуристичного світу. Однією із таких дивовижних будівель є  унікальний комплекс Living Tomorrow - будинок майбутнього в Вілворді, неподалік від Брюселю.

Ідея збудувати такий будинок майбутнього належить Петеру  Борхесу та  і Френку Бельєну. Будівлю побудували в 1995 році. І вона одразу ж стала  храмом всіх любителів хай-теку  та місцем зустрічі для підприємців. Тепер це одна із відомих туристичних атракцій. Проте Living Tomorrow не була  короткотривалою сенсацією.  Автори ідеї  модернізують своє творіння  щоп'ять років, уточнюючи, вдосконалюючи, додаючи нових сміливих рішень, модернізуючи початкову концепцію.
У будинку майбутнього Ви знайдете чимало  футуристичних рішень, таких як дзеркала, що одночасно є багатофункціональними екран: малюкам вони  показуватимуть  мультики  про необхідність ретельно чистити зубки, а дорослих  розважатимуть   улюбленою  музикою чи найцікавішими  серіям Доктора Хауса. Мешканці такого будинку зможуть застосовувати величезну кількість електронних  та побутових пристроїв, щоб отримати інформацію про ситуацію на дорогах, пропозиції  інтернет-магазинів чи замовляти собі доставку суші або піци.  Такі екрани  розташовані у кожному приміщенні, а  такі функції як приглушення світла чи опускання жалюзі  здійснюються дотиком пальця.

Living Tomorrow не міг відбутися без блоків Ytong. Для  фахівців Xella  запрошення взяти участь у цьому незвичайному проекті була цікавою пригодою. Будівельниками та ініціатора проекту висували надзвичайно високі стандарти для всіх продуктів, застосовуваних у будинку. Тож таке запрошення  стало переконливим доказом, що технології будівництва Ytong є технологіями майбутнього.

Газобетонні блоки  Ytong  були використані у всіх трьох етапах модернізації  Living Tomorrow, що відбувались кожних п’ять років. Вибір блоків Ytong для цього проекту запевнив,  що Ytong відповідає  найсуворішим  потребам енергоефективності,  без необхідності додаткової теплоізоляції.

Living Tomorrow - майбутнє поруч

1

Газобетонні блоки  Ytong  були використані у всіх трьох етапах модернізації  Living Tomorrow, що відбувались кожних п’ять років. Вибір блоків Ytong для цього проекту запевнив,  що Ytong відповідає  найсуворішим  потребам енергоефективності,  без необхідності додаткової теплоізоляції. Газобетонні блоки Ytong -  неймовірно легкі. І завдяки цьому  завдають мінімального навантаження опорній конструкції будівлі. Вони також прості у використанні,  їм легко надати потрібної форми, якими б химерними  чи  оригінальними не були форми житла у майбутньому.

Відбір продуктів, що  були використані для реалізації Living Tomorrow, був  особливим та відповідальним етапом.  Адже використані у Living Tomorrow технології людство справді застосовуватиме у майбутньому. На щастя, щоб використати певні технології, реалізовані  у Living Tomorrow, не доведеться чекати протягом десятиліть.

Адже вже сьогодні Ви можете відчути майбутнє на дотик, застосувавши технології майбутнього від Ytong.