Новини

Ytong Energo – яскраві ціни нового сезону

1

Ytong Energo – найтепліший будівельний матеріал для стін – тепер за ще привабливішою ціною

Xella, лідер серед виробників енергоощадних будівельних матеріалів, цієї весни робить ставку на широку популяризацію ідеї  еко будівництва. «Будуй ENERGOощадно» - саме із таким закликом Xella звертається до усіх, хто планує  розпочати зведення нового будинку, задля початку нової, теплішої, екологічної та енергоощадної ери в будівництві.

Xella, виробник газобетонних блоків та плит Ytong i Multipor, вже понад  два десятиріччя впроваджує та популяризує здорове будівництво в стилі «еко».
Цієї весни, з нагоди відзначення 20-річної присутності на ринку, Xella Polska заохочує своїх клієнтів долучитись до акції «Будуй ENERGOощадно».

Тому Ytong Україна  пропонуємо вам  унікальну, весняну ціну на газоблоки YTONG ENERGO лише до кінця травня 2015 року - 1580 грн/м3.
Окрім цього, при покупці 40м3 газоблоків YTONG ENERGO, Ви  маєте можливість отримати  інструмент  Ytong  для кладки блоків у подарунок. Але  привабливою є не лише цінова пропозиція, а й безпосередньо сам  продукт. Адже YTONG ENERGO є найтеплішим будівельним матеріалом для зведення  одношарових стін, що доступний сьогодні на ринку.
Тож ми пропонуємо Вам вже сьогодні обрати енергоощадну  технологічну інновацію YTONG ENERGO.

Завдяки будівництву із газобетонних блоків YtoYTONG ENERGO Ви:

- суттєво пришвидшите темпи будівництва
- зменшите витрати на обігрів приміщень
- заощадите на вартості будівельних робіт

Стіни з YTONG ENERGO не потребують додаткової термоізоляції. Кладка стін відбувається у 2,5 рази швидше, аніж з інших будівельних матеріалів.

YTONG ENERGO - блоки з пористого бетону, призначені для кладки одношарових та багатошарових стін.
Більше про YTONG ENERGO дізнайтесь тут:  

http://www.ytong.ua/ua/content/produkty_energo.php

*під подарунком мається на увазі можливість  отримати кельму, штраборіз чи кутник Ytong  за 1 грн.