Новини

Легко, швидко, креативно – будуємо з перегородками Ytong Interio

1

Ключова функція внутрішніх перегородок – розподіл площі, зонування простору у приміщенні.
Окрім цього, внутрішні перегородки – це вагомий інструмент у руках вправного дизайнера, адже з їх допомогою Ви зможете створити оригінальний дизайн та знайти цікаве та нестандартне рішення для облаштування інтер’єру. Тому такі стіни повинні бути адаптивними до різноманітних вимог, розмірів та Ваших потреб. Легкість та простота монтажу – важливі умови для зведення внутрішніх перегородок. Тож вибір будівельного матеріалу має вирішальне значення щодо можливості їх застосування та досягнення очікуваного результату.

Ytong Interio - ваш найвдаліший вибір з-поміж матеріалів для внутрішніх стін. А все тому, що з ним ви будуєте:

Легко

Якщо у Вашому будинку заплановані внутрішні перегородки, вам, насамперед, необхідно знайти такий будівельний матеріал, який відповідатиме вимогам проекту. Однин із найважливіших параметрів – легкість матеріалу для внутрішніх перегородок, яка обумовлена будівельним проектом в цілому, з урахуванням навантаження, яке передбачене для стін та стелі. Властивості газобетонних блоків Ytong Interio дозволяють суттєво зменшити навантаження на усю будівельну конструкцію, тож вибір саме такого матеріалу для внутрішніх перегородок – є більш, ніж виправданим.
Газобетонні блоки Ytong Interio – виготовлені  з особливо легкого виду  ніздрюватого бетону PP3/0,5,  щільністю 500 кг/м3. Завдяки цьому, їх навантаження на перекриття становить на 10 -15% менше, аніж перегородки щільністю 600 кг/м3. І, звичайно, вони суттєво легші (майже на 60%!) у порівнянні із  силікатами чи керамікою. Газобетон Ytong має такі властивості з огляду на свою пористу структуру. Стіни, побудовані з цього матеріалу, важать всього 70-80 кг/м2.  Оскільки газобетонні блоки Ytong Interio справді легкі, це надає їм суттєвої конкурентної переваги відносно інших будівельних матеріалів не лише у зв’язку із незначним навантаженням на будівельну конструкцію, але й з урахуванням зусиль самих будівельників.  Блоки Ytong Interio доволі легко переміщати, то ж це суттєво полегшує роботу. В результаті – використання газобетонних  блоків Ytong Interio значно спрощує та прискорює кладку.

Швидко
Точність та швидкість – фундаментальні основи будь-якого будівництва. Газобетонні блоки Ytong Interio відрізняться особливо точними розмірами. Простота монтажу та легкість таких газобетонних блоків суттєво зекономлять не лише ваші кошти, але й час. Обравши Ytong Interio – ви значно економите на будівництві. Адже завдяки великим розмірам блоків 599 х 399 мм, Вам необхідно використати значно меншу кількість матеріалу на метр квадратний. Завдяки системі монтажу «паз-гребінь», вертикальні шви не потрібно заповнювати клеєм. Тож лише завдяки цьому рішенню ви економите на застосуванні клейового розчину не менш, ніж 40%.
Окрім цього, увесь процес будівництва, завдяки блокам Ytong Interio, буде значно охайнішим та менш трудомістким. Сума усіх цих  переваг гарантує вам бажаний результат – швидке та якісне виконання робіт. Проте, найважливішим фактором є те, що будівництво з Ytong Interio є настільки простим, що ви можете здійснити його самостійно без зайвих труднощів.

Креативно
Газобетонні блоки Ytong Interio можна використовувати для зведення внутрішніх перегородок як під час будівництва нового будинку, так і в існуючих приміщеннях – під час ремонту та перепланування чи часткової зміни інтер’єру.  Легкі блоки Ytong Interio можна вважати синонімом до словосполучення легкі зміни. Адже з ними ваші найсміливіші ідеї та дизайнерські задуми так просто втілити в  життя. Саме цей будівельний матеріал обирають більшість сучасних архітекторів, проектантів та дизайнерів, особливо, коли йдеться про перепланування великих та просторих приміщень. Стінам з блоків Ytong Interio можна надати будь-яку бажану форму та висоту, що надає їм так багато переваг, в порівняні із найближчим конкурентом –  значно менш  «гнучкими»  гіпсокартонними стінами.  Блоки Ytong легко поєднуються з усіма видами будівельних матеріалів – деревом, склом, керамічною плиткою. Ytong Interio – надзвичайно вологостійкий матеріал, тож ви сміливо можете будувати стіни з нього у ванних кімнатах чи навіть в басейні, без необхідності ізолювати їх будь-якими додатковими вологопоглинаючими засобами.
З Ytong Interio ваші можливості для організації простору практично безмежні.  Адже блоки Ytong Interio просто  адаптуються до ваших потреб, ви з легкістю можете їх транспортувати, переміщати, точити, обрізати, щліфувати та оздоблювати. Будь-які форми, будь-які розміри - все, на що здатна ваша уява.
Завдяки газобетонним блоками Ytong Interio ваші мрії стануть реальністю неодмінно.