Новини

Місяць перемог та тріумфів – Multipor збирає нагороди

1

Березень 2015 року став особливою сторінкою в історії діяльності компанії Xella Польща, зокрема коли йдеться про одну із її основних інновацій – матеріал для утеплення приміщень всередині – легкі газобетонні плити Multipor.

Весна цього року була особливо вдалою  для плит  Multipior. 

Будівельні виставки та форуми провідних польських та світових виробників будівельних матеріалів – всюди, де було представлено  інноваційний Multipor –  він отримував лише схвальні коментарі, нагороди та перемоги.

Бурхлива хвиля позитивних відгуків та справжнього визнання розпочалась для Multipor під час найгучнішої події року  серед польських реставраторів архітектурних пам’яток,  а саме з  Конгресу в галузі модернізацій та новітніх розробок  для будівництва.

В  рамках  цього європейського інформаційного Конгресу у Кракові, мінеральні плити Multipor нещодавно отримали нагороду «Реноватор 2015»,  а також,  саме  Multipor  був відзначений під час проведення Семінару з питань Дизайнерських рішень  та інновацій у будівельній галузі, що  відбувався у м. Щирк (Польща). Учасники Семінару наголосили, що Multipor – ідеальний матеріал для застосування у найважчих та проблемних випадках, коли йдеться про утеплення приміщень зсередини. Зокрема, якщо це стосується цегляних історичних будівель XIX століття та постіндустріальних приміщень. Ще одна надзвичайно важлива складова такого успіху – Multipor виготовлений із виключно натуральних матеріалів, тож він абсолютно безпечний для менщканців будівель, які  ним утеплено.

Впродовж останніх 5-ти років  Multipor допоміг зберегти та покращити стан понд 200 польських історичних будівельних об’єктів. У кожному з них вдалося утеплити зовнішні стіни та зберегти первинний стан фасадів, які стали надбанням архітектурної спадщини Польщі.

Нагорода «Реноватор 2015»

Власне цей аспект – збереження фасадів історичної архітектури – став вирішальним для членів журі щорічного конкурсу «Реноватор», що відбувається в рамках Конгресу в галузі модернізацій та новітніх розробок  для будівництва. Тож під час фінального з’їзду учасників  Конгресу у Кракові, 24 березня 2015 року, Multipor отримав свою заслужену нагороду. Компанія Xella отримала такe визнання професіоналів завдяки «застосуванню технології Multipor під час проведення реноваційних робіт на постпромислових історичних будівлях».

Лідер Семінару з питань дизайнерських рішень  та інновацій у будівельній галузі

Наступним містом, яке підкорив Multipor, став Щирк.  Під час ювілейного  загальнопольського XXX Семінару з питань Дизайнерських рішень  та інновацій у будівельній галузі, найбільш масштабної події Польщі для інженерів та дизайнерів, компанія Xella здобула черговий титул завдяки своїй передовій розробці - системі Multipor.

Професіонали ретельно вивчали властивості та продуктивність кожного нового матеріалу. Тож їх вердикт був ґрунтовним: Multipor, завдяки своїм параметрам – найвищого класу вогнестійкості, високими показникам паропроникності та теплопровідності  - визнано кращим інноваційним будівельним матеріалом.

Тож 27 березня Multipor поповнив свою колекцію нагород,яких, сподіваємось, незабаром стане ще більше.

Дізнатись про всі особливості використання Multipor Ви можете на нашому сайті http://www.ytong.ua/ua/content/uteplennia_multipor.php.
А також запрошуємо Вас переглянути відео-інструкцію про утеплення приміщень із Multipor:
https://www.youtube.com/watch?v=ZwF00Sf68uo&noredirect=1