Новини

Розпочинаємо сезон барбекю з Ytong!

1

Вже зовсім скоро ми з приємністю будемо проводити все більше часу на свіжому повітрі. Ytong підкаже Вам як провести цей час по-особливому та зі смаком. Чи можливо поєднати індивідуальність, товариськість, Ваш сад та ідеї Ytong? Звичайно! Отож, запрошуємо друзів на бербекю! А всі організаційні моменти Ви з легкістю можете довірити… блокам Ytong.

Яким чином? Все просто – збудувати гриль для саду із газобетон них блоків Ytong. Ваші друзі будуть вражені не лише вдало влаштованим садом поблизу Вашого дому, а й Вашим оригінальним та творчим підходом  до теплих зустрічей у дружньому колі. Погодьтесь, такого грилю не має ніхто із Ваших сусідів, чи не так? Адже облаштувати гриль для саду за власним проектом із блоків Ytong – під силу лише тим, хто здатний мислити креативно та нешаблонно. Легкі та напрочуд міцні блоки Ytong, простота монтажу та можливість надавати їм необхідної форми – все це робить будівництво та застосування оригінального грилю цікавим та вдалим рішенням для Ваших весняних та літніх зустрічей з друзями.

Отож, рецепт для  барбекю від Ytоng. Окрім замаринованого м’яса, Вам  будуть необхідні:

  • блоки Ytong товщиною 5, 7,5 , 10  чи 11,5 см (це залежатиме від обраного Вами проекту)
  • клейова суміш Ytong
  • інструменти Ytong для кладки блоків
  • решітка
  • суміш для штукатурки (тип та колір якої обрати на свій смак)

Можливість обрати блоки Ytong із ніздрюватого бетону  необхідних розмірів значно спростить Вам усе виконання подальшого плану робіт.
Розпочинаючи реалізацію  проекту «Гриль для саду із Ytong», зверніть увагу на орієнтовні розміри  та параметри:

  • середньо-оптимальні розміри конструкції: 70 сантиметрів  ширини та 40 сантиметрів глибини
  • висота стінок печі повинна складати 30-50 см
  • дашок має бути розміщений на висоті приблизно 60-70 сантиметрів над вогнищем
  • решта параметрів, зокрема форма та дизайн, залежать лише від Вашої фантазії.

Будівництво грилю для саду з блоків Ytong  - процес надзвичайно швидкий. Це займе у Вас не більше, ніж 5 годин, а результат від такої роботи буде тривалим та довговічним. Газобетонні блоки Ytong  - це матеріал, із яким справді легко та просто працювати і творити. Ви можете  різати, шліфувати блоки, надавати їм необхідної форми, застосовуючи підручні інструменти та не докладаючи особливих зусиль. Ми впевнені, що Ви зможете зробити такий гриль власноруч і подальші зустрічі у Вашому саду будуть проходити під єдиним гаслом:
«Смачно. Здорово. Безпечно»

Оскільки газобетонні блоки Ytong виготовлені виключно із натуральної сировини, Ви можете бути впевнені, що обрали здоровий та безпечний матеріал, який не матиме впливу на смак Ваших страв, приготованих на грилю.

Газобетон Ytong – матеріал негорючий. При контакті з вогнем, він  не виділятиме ніяких запахів, речовин (газ, дим) і не буде деформуватись. Завдяки властивостям газобетон них блоків Ytong,  Ви будете насолоджуватись Вашим грилем впродовж багатьох дачних сезонів.
Разом з Ytong вечірки, організовані у Вашому саду поблизу грилю, будуть оригінальними, безпечними та в стилі «еко».
Проте, не лише грилем із газоблоків Ytong Ви зможете облаштувати Ваш сад – різноманітні формочки для квітів та зелені, альтанки та декоративні елементи – з газобетонними блоками  Ytong Вас не обмежить нічого, окрім уяви.