Новини

Нове значення слова «ремонт». Multipor - змінити все!

1

Як давно Ви планували розпочати ремонт? Зазвичай, ми кажемо, що «з понеділка» чи «з нового року». От він і настав, цей «зпонеділок» у новому році і Ви, відповідно до всіх порад провідних психологів, записали свої плани та бажання на листку. А ще краще - створили свою дошку візуалізації, на які центральне місце займає оновлена вітальня, із каміном, який дарує затишок, і з теплими пледами на диванах. Що ж, вітаємо!

Зазвичай, такий ретельний підхід – це вже половина справи. Залишилась її реалізація. І тут оптимізм починає кудись зникати, адже Ви берете до рук калькулятор та розпочинаєте підрахунки витрат. Проте, ми спробуємо повернути Вам добрий настрій і переконати, що здійснити ремонт за розумні кошти – можливо, а крім цього – суттєво заощадити на рахунках за опалення взимку. І все, що для цього необхідно – обрати мінеральні плити Ytong Multipor! В результаті Ви отримаєте: омріяну затишну оселю, гарантований тепловий комфорт, приємний мікроклімат і по-новому будете сприймати слово  «ремонт»!

У чому ж переваги такого вибору? Насамперед, зверніть увагу на те, що саме легкі мінеральні плити Multipor мають усі характеристики, які необхідні для правильного утеплення приміщення, адже вони  - легкі, теплі, міцні, витривалі, негорючі, не затримують вологу. Тому й не дивно, що першочерговим завданням плит Multipor, з яким вони бездоганно справляються, є утеплення стін та стель у всіх видах приміщень – як приватних котеджах, так і в панельних багатоповерхівках. Без зайвих зусиль та додаткових спецінструментів Ви зможете самі утеплити приміщення  ізоляційними плитами Multipor, адже це дійсно просто і легко. Тому, якщо Ви саме роздумуєте над тим, який матеріал використати під час ремонту квартири, наша порада  –  обирайте Multipor. Адже завдяки своїм властивостям він ідеально підходить для утеплення стін, зокрема всередині приміщення,  і не потребує для цього додаткових будівельних матеріалів. Якщо початок зими ще раз переконав Вас у думці про те, що досить мерзнути, і в новому році Ви хочете жити у теплій та затишній квартирі, то саме Multipor забезпечить Вам втілення цієї мрії в життя. За допомогою плит Multipor Ви зможете не лише утеплити найхолоднішу стіну у квартирі, а й подбати про віконні скоси, про стелі, та стики, які призводять до появи «містків холоду».

«Завдяки чому ж така багатофункціональність?» – слушно можете запитати Ви. Відповідь проста: плитам Multipor легко надати необхідної Вам форми чи розміру, завдяки можливості вибору товщини плити, Ви можете розраховувати на найоптимальніший результат та відчутний ефект одразу після завершення робіт.

Отож, якщо Ви вирішили  заздалегідь підготуватись до наступної зими, саме час планувати ремонт і обирати Multipor, щоб згадувати  тепле літо у не менш теплій квартирі довгими зимовими вечорами. Наступна інформація лише для жінок. Заваріть собі доброго чаю, відкрийте сайти із порадами дизайнерів та вирішуйте, якого кольору тепер буде Ваша вітальня. Адже Ви з легкістю зможете пофарбувати її в улюблений відтінок зразу після наклеювання плит Multipor. А ще ми переконані, що Multipor покращує психологічний клімат у сім’ї. Погодьтесь, розповідати сусідці про те, що Ваш чоловік сам зробив такий чудовий ремонт у квартирі і Вам не доводилось сваритись із майстрами – приємно і Вам, і Вашому коханому. Отож, про подарунок до дня Валентина можна не турбуватись – спільні закупи  плит Multipor неодмінно будуть цікавим та новим способом спільно проводити час. І ще Ви з легкістю зможете вирізати з плит Multipor романтичне сердечко-валентинку.

Єдине, що потрібно перевірити до початку робіт з Multipor,  - теплові характеристики стіни, яку Ви будете утеплювати. Це необхідно для вибору відповідної товщини плит Multipor та прорахувати бажаний ефект від утеплення.

Ytong Multipor – єдиний будівельний матеріал, що забезпечить Вам швидке та ефективне утеплення приміщення. І зробити Ви це якісно, швидко та економно. Саме завдяки плитам Ytong Multipor Ви зможете покращити теплові показники тих приміщень, теплоізоляція яких ззовні  неможлива. Адже вони виготовлені із особливого виду легкого ніздрюватого бетону, що поглинає вологу з повітря та дуже швидко висихає.

Більше про властивості газобетону Ytong Multipor ви может дізнатись тут або зателефонувавши регіональному представнику компанії Xella в Україні.

Бажаємо Вам цікавих ідей та вдалого ремонту! Ваш Ytong.