Новини

Як не збанкрутувати, обігріваючи приміщення взимку

0,5

Кошти на обслуговування наших помешкань, зокрема витрати на опалення, є одним із найважливіших пунктів планування сімейного бюджету. Як зберегти тепло в будинку, а гроші – в гаманці? Чи це можливо, зокрема в люті зимові морози? Звичайно, так, якщо ретельно підготуватись до опалювального сезону та заздалегідь подбати про утеплення приміщення зсередини.

Утеплення будинку зсередини – суттєво зменшить Ваші витрати на опалення та гарантуватиме затишок і тепло впродовж усієї зими. «Зберегти тепло в будинку» - ось наш девіз на цю зиму. Задля його досягнення необхідно здійснити теплоізоляцію приміщень. Іноді, коли йдеться про історичні об’єкти, чи ряд інших будівель, утеплення ззовні – є неможливим, тому вкрай необхідно здійснити якісну  внутрішню  теплоізоляцію приміщення. Найкращим вибором у такій ситуації є утеплення приміщень легкими  мінеральними ізоляційними плитами Multipor. До початку такого утеплення ми радимо вам проаналізувати мікроклімат приміщення, знайти найхолоднішу зі стін (зазвичай, це північна стіна) і тоді приступати до роботи.

Ytong Multipor – це унікальна система утеплення стін зсередини. Плити Multipor  виготовлені із надзвичайно легкого ніздрюватого газобетону, завдяки чому вміють «дихати», регулюючи вологість у приміщенні. Multipor харктеризується високою паропроникністю, завдяки чому вологість не накопичується і не затримується у порах стін, відповідно, в приміщенні зберігається здоровий мікроклімат та значно покращуються термоізоляційні параметри.

Варто зазначити, що завдяки утепленню приміщення плитами Multipor товщиною 5 см крізь стіни «втікає»  приблизно на 60% менше тепла, а у випадку  утеплення плитами Multipor товщиною 12 см аж на 80% менше!

Здійснити утеплення плитами Multipor –  надзвичайно легко, а ефект від такого утеплення помітний одразу. Здійснювати монтаж можна за будь-яких погодних умов. Саме так ми й заощаджуємо на опаленні. Проте, як ж організувати весь цей процес правильно?

Як ми уже писали вище – ви можете утеплити приміщення самостійно, не звертаючись по допомогу до вузькопрофільних спеціалістів, що вже суттєво зменшить  ваші витрати.

Що ще нам під силу? Ось кілька практичних порад:

  • Впродовж дня оптимальною температурою приміщення є приблизно 21°C та 19°C вночі.
  • Прохолодніше приміщення, зокрема вночі, є більш здоровим середовищем  для людського організму. Окрім цього, зменшення температури в приміщенні лише на 1°C дозволяє зекономити майже 5%  енергії загалом.
  • Перевірте щільність ваших вікон. Подбайте про їх герметичність. Вікна старих зразків необхідно утеплювати (ви ж неодмінно робили так колись у школі чи в будинку бабусі). Окрім цього, завадити теплу «втекти» крізь вікна допоможе текстиль – щільніша тканина штор та ваш смак неодмінно стануть вам у пригоді.
  • Батареї. Перевірте, чи не заставлені вони меблями, чи не заховані вони за портьєрами. Дуже часто причиною більших рахунків за опалення є… сушіння білизни на батареях взимку. Не забувайте про це! Будь-яка перешкода, що стоїть на шляху потоку тепла, призводить до зменшення температури та збільшення Ваших рахунків.
  • Якщо у вас автономне опалення – регулюйте температуру в приміщенні завжди, коли виходите з дому чи лягаєте спати. Звичайно, не варто перебільшувати та переохолоджувати приміщенні – необхідно регулювати температуру таким чином, щоб ви почувались комфортно, повернувшись додому, а разом з тим, щоб повітря в приміщення не було пересушеним. Це вкрай важливо для здоров’я усієї вашої родини.

Сподіваємось, що ці поради будуть корисними для вас і неодмінно збережуть тепло у ваших оселях, а кошти у ваших гаманцях!
Чудової та затишної зими вам бажає Ytong!