Новини

Утепліть Ваш будинок зсередини

Утепліть Ваш будинок  зсередини MULTIPOR

Найкраще рішення для власників, які з різних причин мерзнуть у своєму помешканні і не можуть розраховувати лише на ізоляцію фасаду, – це утеплення стін зсередини. Для того, щоб дізнатися як найкраще можна поліпшити теплову продуктивність будинку зазвичай використовують тепловізори.

Нижче наведені результати  теплоаналізу  будівлі, котра складається з 4 квартир. Теплові  дослідження стосувалися двох сусідніх квартир, одна з яких ізольована зсередини, а інша –ні. Всі теплові знімки зроблені всередині приміщень. Досліди проводились у лютому 2011 року у вечірній час за відсутності опадів при температурі 23°C всередині i -7,5°C ззовні будівлі. Швидкість вітру досягала 2м/с.

Дослідження , зроблені інфрачервоною камерою,  підтверджують, що утеплення  приміщеннь зсередини знижує  втрати тепла і значно зменшує появу теплових містків. Таке утеплення також вирівнює розподіл температури  на поверхні перегородок і зменшує час нагріву приміщення.

На інфрачервоних зображеннях ми можемо побачити розподіл температур на поверхні стіни в залежності від наявності чи відсутності утеплення з внутрішньої сторни панелей. Неізольована стіна має неоднорідний розподіл температури, особливо в кутах. У цьому випадку найнижча температура в кутку скала 8,8°C. Збереження такої ситуації протягом тривалого часу (декілька тижнів) може привести до розповсюдження цвілі на внутрішній поверхні стін. Ізольовані стінні панелі мають, в свою чергу, досить рівномірний розподіл температур. Температура практично на усій поверхні стін становить 18°C, зниження помітне лише у кутку, і його дуже важко уникнути через вплив геометрії стін.

Прагнення до комфорту та скорочення витрат на енергію, необхідну для обігріву помешкання,  є завжди актуальним для домовласників. Та особливо гостро воно постає для жителів панельнихбагатоповерхівок, що  з’явилися ще до 1991 року.

З початку 50-х до середини 80-х років ХХ століття великі бетонні плити були найпоширенішим матеріалом для будівництва у цілому ряді країн, однак і стандарти для теплоізоляції були втой час набагато нижчі і не такі жорсткі – максимальний коефіцієнт теплопередачі зовнішніх стін U складав 1,16 Вт/(м2К). Пізніше, у  80-х роках ці вимоги зросли до  0,75 Вт/(м2К), а через десять років – до 0,55 Вт/(м2К). Порівнюючи ці значення з поточними вимогами, згідно з якими коефіцієнт теплопередачі зовнішніх стін не повинен перевищувати значення 0,30 Вт/(м2К), бачимо, що  максимальне значення U скоротилося майже у 4 рази. Ось чому так багато старих будівель зустрічаються з проблемою недостатньої термічної ізоляції стін.

Основною перевагою внутрішньої ізоляції є те, що вона не впливає на зовнішній вигляд фасаду. Це дуже актуально,  якщо у власників є бажання чи необхідність зберегти первісний вигляд будівлі. Окрім цього, утеплення за допомогою такого  методу може бути здіснено впродовж усього року, не залежно від погоди.

Утеплення всередині з використаням плит Multipor допомагає вирішити декілька проблем: втрати тепла  в осінньо-зимовий період, а також надмірне підвищення температури у спекотні літні місяці.
Ізоляційні плити Multipor виготовляють з легкого ніздрюватого бетону із щільністю 115 кг/м3. Через таку низьку щільність матеріалу досягається дуже хороша теплопровідність λ=0,045 Вт/(мК). Використання  такої теплоізоляції  також захищає стіни від розвитку мікроорганізмів та поширення цвілі. Ізоляційні плити мають високу паропроникність, тобто вони не створюють бар’єру для руху вологи і пари, і стіна може «дихати». У кімнаті таким чином створюється приємний та здоровий клімат. Ізоляційні блоки виготовляють лише з натуральних матеріалів, використання цієї технології не лише безпечне для Вашого здоров’я, але і забезпечує кращий  захист від вогню – матеріал є негорючим в класі А1.

Завдяки простоті установки та легкості обробки ізоляційних плит Multipor процес  утеплення приміщення зсередини значно спрощується, його можна дуже легко і швидко реалізувати. Такі плити  можна навіть встановити самостійно, дотримуючись інструкцій виробника. Ізоляційні плити можуть бути вставновлені в будівлі будь-якого типу на будь-якому поверсі.