НАГОРОДИ

2012
 • Нагороду в конкурсі  «Будівельний Продукт 2012» у категорії «Термічна та акустична ізоляція» отримали мінеральні плити YTONGMULTIPOR, призначені для ізоляції стін зсередини без застосування пароізоляції. Метою конкурсу було виявлення найкращих продуктів серед наявних на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів, інструментів і електроінструментів, з якими щодня працюють будівельники. Переможців, що отримали головні призи конкурсу, визначало незалежне жюрі до складу якого входили провідні експерти, що працюють на будівельному ринку:  архітектори, підрядники та представники галузевих асоціацій, головні редактори та журналісти  спеціалізованих видань. Організатором конкурсу є промисловий журнал «Fachowy Wykonawca».
 • Нагорода Red Dot Design Award: дизайнерським продуктом 2012 року за високу якість проекту та його високоякісне втілення  признані гумові чоботи YTONG з колекції одягу YTONG - Quality in Life. Red Dot Design Award є однією з найпрестижніших нагород  у світі дизайну. Починаючи ще з 50-хх років найкращим продуктам від імені Design Zentrum Nordrhein Westfalen щорічно присуджуються нагороди міжнародним жюрі, що складається з еспертів легкої промисловості. Кожен продукт  оцінюється у трьох категоріях: дизайн продукту, комунікаційний дизайн, дизайнерський концепт. Цьогорічні переможчі  булі відібрані серед 14000 конкурсантів з 70 країн світу.
 • Нагорода для плит з пористого бетону YTONG MULTIPOR призначених для ізоляції стін зсередини без застосування пароізоляції на ХІХ Ярмарку Житлового Будівництва та Будівельних Матеріалів.
 • Нагорода TopBuilder у номінації «Кращий продукт 2012» отримали мінеральні плити з пористого бетону  YTONG MULTIPOR, призначені для внутрішньої ізоляції стін без використання пароізоляції.Нагорода була присуджена за високу  якість продукції, використання інноваційних матеріалів та технологій. Мета конкурсу – вибір найкращих виробів із новітніх матеріалів, устаткування та будівельної техніки в цілях розширення знань про новітні інженерні рішення, необхідні для будівництва та модернізації будівель. Дану нагороду присуджує журнал Builder.
 • Нагорода «Godłem Złoty Kask»  для ізоляційних плит YTONG MULTIPOR на ярмарку INTERBUD 2012, організованому Польською Палатою промислового будівництва. Для визначення переможця до уваги бралися  такі фактори, як використання інноваційних матеріалів, енергоефективність,  якість та точність виконання, економічна ефективність використання продукту.
 • Премія головного інспектора з нагляду за будівництвом дісталася плитам з пористого бетону YTONG ENERGO на дев’ятнадцятій ярмарці INTERBUD 2012
 • Титул «Будівельна Компанія Року 2011» в категорії «Виробник будівельних матеріалів» дісталася фірмі Xella. Дана відзнака  присуджується редакцією та виконавчою радою журналу «Builder» за швидкий розвиток та значні досягнення на ринку, а також ефективний та цільовий менеджмент.  Нагорода «Будівельна Компанія Року» є одночасно і номінацією на премію Polski Herkules наступного року.
  2011
 • Титул лауреата премії «Złote Godło»  отримала фірма Xella в категорії продукт найвищої якості- QI PRODUCT за блоки YTONG MULTIPOR, признані найкращими на Quality International 2011, організованому під патронатом Міністерства Регіонального Розвитку, Польського Агенства Розвитку Підприємництва та Клубу Польського Форуму ISO 9000. У конкурсі брали участь провідні  будівельні  компанії, що надають високу якість продукції та послуг, переможці обиралися на основі офіційних даних, думки підприємств та організацій, а також сертифікації та оцінки експертів.
 • Нагороду «Godłem Złoty Kask»  отримали блоки YTONG ENERGO в конкурсі, організованому Польською палатою торгівельно-промислового будівництва на ярмарку MUREXPO 2011, на конкурсі враховувалися використання інновацій, енергоефективність, якість та точність виконання, економічні показники використання та ринкова реклама виробу.Нагорода фірмі Xella за найкращий стенд на Національній будівельній ярмарці MUREXPO 2011 за еффективне використання продуктів SILKA та YTONG для виконання стенду.
 • Номінація товарів YTONG ENERGO i YTONG MULTIPOR для головної нагороди на ярмарці  MUREXPO 2011.

2010

 • Титул та статуетку «Polski Herkules», що вручаєтьсяредакцією та радою журналу «Builder», отримала компанія Xella. Нагороди присуджувалися підприємствам, установам та керівникам за їх діяльність в будівельній галузі, особливо відзначалися ті, чия праця суттєво вплинула на розвиток польської будівельної галузі.
 • Нагорода Міжнародної Виставки Будівництва та Монтажу GRYF-BUD 2010 присуджена блокам YTONG ENERGO. Блоки YTONG ENERGO були визнані найкращими за свою інновацію, яка включає в себе, крім усього іншого, поліпшення теплових характеристик ізоляції при збереженні високої міцності матеріалу. YTONG ENERGO товщиною 48 см тепер «найтепліший» продукт на ринку будівництва стін.
 • Нагорода «Top Builder» для найкращого продукут 2010 року присуджена енергоощадним блокам з пористого бетону  YTONG ENERGO, призначених для зведення одношарових стін. Нагорода виділяє продукти високої якості, новітні матеріали, обладнання та прилади, чий потенціал дає можливість для розширення знань, впровадження новітніх інженерних технологій, необхідних для модернізації та будівництва об’єктів. Нагороду започаткував журнал «Builder».
 • Нагорода для бренду YTONG в категорії «Стінові Будівельні Матеріали» в номінації «Будівельна Марка Року 2010». Після огляду спеціального жюрі Центру Досліджень та Аналізу Ринку  продукти марки були визнані найякіснішими серед представлених на ринку та показали найкраще співвідношення в плані ціна-якість.
 • Титул лауреата «Złote Godło» для фірми Xella в категорії продукт найвищої якості - QI PRODUCT вибороли блоки YTONG ENERGO на ярмарку MUREXPO 2011, організованому Польською Палатою Торгівельно-Промислового Будівництва.Для визначення переможця  враховувалися використання інновацій, енергоефективність, якість та точність, економічні показники використання та ринкова реклама виробу.
 • І місце у євпропейському конкурсі якостіу 2010 році отримала продукція YTONG, що належить до концерну Xella.

2009

 • Нагорода «Бренд Століття» за найбільш упізнаваний з усіх комерційно доступних будівельних матеріалів отримали бетонні блоки YTONG. Дана відзнака присуджується винятковим продуктам чи послугам, які зробили революцію  у економіці, таку відзнаку отримали  275 найвідоміших марок Німеччини, які є беззаперечними лідерами у своїй галузі.
 • Титул «Інновація Року 2009» отримують енергоефективні будівельні матеріали YTONG ENERGO. Міністерство Регіонального Розвитку та Центр інновацій обирали переможця серед продуктів, послуг та рішень, спрямованих на на розповсюдження сучасних інноваційних ідей, унікальних та оригінальних будівельних рішень; метою конкурсу є вибір найкращих серед доступних на ринку продуктів та інноваційних технологій.
 • І місце у Європейському Конкурсі Якості 2009 зайнали товари YTONG, що належать концерну Xella
 • Нагорода для бренду  YTONG в категорії «Стінові Будівельні Матеріали»  в номінації «Будівельна Марка Року 2009». Після огляду спеціального жюрі Центру Досліджень та Аналізу Ринку  продукти марки були визнані найякіснішими серед представлених на ринку та показали найкраще співвідношення в плані ціна-якість.

2008

 • І місце у Європейському Конкурсі Якості 2008 зайнали товари YTONG, що належать концерну Xella
 • Нагорода для бренду  SILKA в категорії «Стінові Будівельні Матеріали»   в номінації «Будівельна Марка Року 2008». Після огляду спеціального жюрі Центру Досліджень та Аналізу Ринку  продукти марки були визнані найякіснішими серед представлених на ринку та показали найкраще співвідношення в плані ціна-якість.
 • І місце отримала марка YTONG  у группі стінових матеріалів в опитуванні «Ключ до сучасності», організованому редакцією журналу «Ładny Dom»; до уваги були взяті радикальні якісні зніми, які представляє даний продукт для будівельної галузі та поширеність його використання; і читачі, і виробники одностайно віддали перевагу продукції YTONG.
 • І місце отримала марка YTONG у звіті Пентора «Ринок Будівельних Матеріалів в Польщі. Ремонтно-Будівельні Плани Польських Господарств і Перспективи на Ринку Великих Інвестицій у 2008 році». YTONG удостоїлась найвищих оцінок індивідуальних інвесторів у питанні впізнаваності бренду-виробника матеріалів. Рекламна продукція YTONG також отримала найвищі оцінки в питанні  рекламної обізнаності матеріалів для будівництва стін. За своїми показниками впізнаваності реклама компанії SILKA опинилась на третьому місці в рейтингу.

2007

 • І місце у Європейському Конкурсі Якості 2007 зайняли товари YTONG, що належать концерну Xella, в першому в історії конкурсі дані товари отримали 998 зі 1000 можливих балів журі.
 • Нагорода для бренду  YTONG в категорії «Стінові Будівельні Матеріали» в номінації «Будівельна Марка Року 2007». Після огляду спеціального жюрі Центру Досліджень та Аналізу Ринку  продукти марки були визнані найякіснішими серед представлених на ринку та показали найкраще співвідношення в плані ціна-якість.

2006

 • І місце у Європейському Конкурсі  Якості 2006 зайняли товари YTONG, що належать концерну Xella.
 • Титул «Надійний Роботодавець Року 2006», започаткований виданням «Przegląd Gospodarczy». Цей титул присвоюється компаніям, які показують високий рівень надійності у відношенні до своїх працівників, приділяє вагому увагу питанню підвищення їх кваліфкації. Результати  визначення переможця базувалися на опитуваннях, проведених серед працівників, у публічних установах та серед  ділових кіл.

2005

 • І місце у Європейському Конкурсі Якості 2005 зайняли товари YTONG, що належать концерну Xella.
 • Золота медаль «MTP - Budma 2005» дісталась продукту SILKA. Цією медаллю нагороджуються кращі  продукти, які характеризуються технічними інноваціями та представляють високий рівень якості.
 • «Ізоляція Року 2005» – титул присвоюється Білому Дому Xella - за поєднання технологій YTONG i SILKA, які гарантують найкращу термічну та акустичну ізоляцію, а також допомагають знизити витрати інвесторів на будівництво.
 • І місце бренду YTONG у конкурсі «Накращі Будівельні Марки» і ІІ місце у конкурсі «Топ Будівельна Марка».  Дані конкурси були організовані Центром Досліджень та аналізу Ринку та Міжнародною Ярмаркою у Познані. Дослідження, необхідні для виявлення переможців проводилися самими підрядниками, які користуються продукцією марки YTONG.
 • Нагороду «Acanthus Aureus» віддали Xella за досконало спроектований і якісно виконаний стенд на Міжнародному Будівельному Ярмарку 2005 у Познані.
 • Нагорода «Архітектурний Дружній продукт 2005» за вирішення Білого Дому  Xella

2004

 • Бізнесовий Титул «Fair Play» дістався компанії Xella Polska, нагорода була вручена у рамках Програми з розвитку Культури Підприємництва, з метою сприяння розвитку надійних та чесних компаній, що працюють на ринку у відповідності з принципами «чесної гри».
 • І місце у Європейському Конкурсі Якості 2004 зайнали товари YTONG, що належать концерну Xella.