Інструменти Ytong

Система Ytong – це не лише продукти Ytong, але й системні інструменти, завдяки яким кладка блоків здійснюється вірно. Інструменти Ytong полегшують та пришвидшують виконання робіт на будові. Їх використання є гарантією того, що будинок побудований точно.

Пила та кутник

Пила та кутник

Газобетонні блоки Ytong дуже легко можна розпиляти до необхідного розміру. Для розпилювання застосовуємо ручну пилу із відієвими зубцями та кутник. Завдяки кутнику більш точніше розрізаємо кожен блок до необхідного розміру, а також зафіксуємо його позицію під час розпилювання.

Кутник і ручна пила складають гарну пару, котра допоможе нам під час розпилювання блоків зберегти точність та значно спростить роботу.

Кельні Ytong

Кельми Ytong

Кельми мають найбільшу популярність серед усіх інструментів. Вони мають розміри, що збігаються із шириною блоків  Ytong. Таким чином до кожного блоку є своя кельмą.

Оригінальні кельми Ytong дещо відрізняються за виглядом від традиційних інструментів для кладки. Перевагою інструментів є їх дуже висока розмірна точність, що робить можливим тонкошовну кладку. Застосовуючи кельми Ytong можна рівномірно розподіляти розчин, зберігаючи при цьому його товщину в межах 1-3 мм, що забезпечує точне прилягання блоків і виключає ризик виникнення містків холоду. Потрібно пам'ятати про те, що товстий шар розчину, це місце, через яке тепло йде з дому.

Шліфувальна терка та терка

Шліфувальна терка

Щоб отримати гладку поверхню відрізаного блоку та забезпечити добре роз приділення клейової суміші, слід вирівняти поверхню блоку теркою чи шліфувальною теркою.

Шліфувальна терка
Інструмент для вирівнювання дрібних нерівностей стін з газобетону. Підходить для блоків РР2/0,35, РР2/0,4 і РР3/0,5.

Терка
Інструмент для вирівнювання дрібних нерівностей стін з газобетону марки РР4/0,6.