Газобетон Ytong

Виробництво та переваги газобетону Ytong

Газобетон YTONG

Технологія виробництва газобетону Ytong була запатентована в 1924 році шведським вченим Акселем Ерікссоном. У промисловому масштабі блоки Ytong  були виготовлені в 1929 році. У наступні десятиріччя почалося процвітання виробництва газобетону. Газоблоки почали виробляти на території Німеччини та Польщі. Ці роки датовані початком істинного розвитку технології виробництва блоків з пористого бетону.

Для виробництва блоків Ytong застосовується натуральна сировина: пісок, вапно, вода і невелика кількість цементу і ангідриту. Піноутворювач - алюмінієва паста, вступаючи в реакцію з гідроксидом кальцію, розпушує масу, що дає можливість утворення мільйонам дрібних пор. Дуже ретельний відбір сировини і добре налагоджений технологічний процес з комп'ютерним управлінням системи дозування дозволяє виробляти однорідний матеріал з дуже високими і сталими експлуатаційними характеристиками.

Газобетон Ytong  поєднує в собі дві найбільш важливі для житла характеристики: міцність і теплоізоляцію, які гарантують мільйони дрібних пор.

Вся продукція Ytong, характеризується дуже високою паропроникністю. Будівлі, виконані з одношарової технології з елементів Ytong , забезпечують відповідний рівень вологості без конденсації водяної пари усередині стіни.

Як одношарові, так і двошарові стіни, зведені в даній технології, гарантують оптимальний мікроклімат приміщень і характеризуються повільною віддачею тепла. Це забезпечує високий тепловий комфорт приміщень: взимку - тепло, влітку - прохолодно.

Ytong  - це матеріал з міцністю, яка дозволяє зведення конструкційних стін будівель до 3-4 поверхів. Блоки Ytong  є ідеальним матеріалом для кладки одношарових стін в приватному односімейному будівництві.

Найтепліші і найсучасніші продукти з серії Ytong  - це блоки Ytong Energo . Ці блоки виробляються з легкого пористого бетону PP2/0,35 і об'єднують три основні характеристики будівельних матеріалів: міцність, легкість і теплоізоляцію. Ytong Energo дозволяють зведення найтепліших одношарових стін без додаткового утеплення.