Перемички Ytong

Перемички YTONG

Перемички - це несучі або самонесучі елементи, службовці для перекриття віконних і дверних прорізів у зовнішніх і внутрішніх стінах. Ytong пропонує кілька рішень.
Перший варіант - брускові збірні перемички Ytong YN, тобто готові перемички з армованого пористого бетону. Це самостійні несучі елементи, призначені для перекриття отворів шириною до 175 см.

Перемички Ytong укладаються на стіні на тонкому шарі клейової суміші, симетрично над отвором, що перекривється. Мінімальне опирання становить 20 або 25 см на стіні і залежить від ширини прольоту. Готові перемички не вимагають утеплення.

Перемички YTONG

Монтаж перемичок Ytong - швидкий, займає двом працівникам кілька хвилин.

Використання готової перемички гарантує гладку й рівну поверхню стіни, що полегшує штукатурні роботи.

Перемички YTONG

Перемички можуть бути виготовлені безпосередньо на будівництві. З цією метою ми використовуємо фігурні деталі - U-блоки Ytong.

На приготованому таким чином помості U–подібні  фігурні перемички Ytong кладуться впритул, а вертикальні шви між ними наповнюються тонким  шаром будівельного розчину Ytong.

Перемички YTONG

Приготовлену внутрішню частину опалубки слід очистити і перед бетонуванням змочити водою.

У всередину U - подібних фігурних деталей слід вкласти теплоізоляцію ближче до зовнішньої сторони.

У разі іншої висоти перемички, ніж 20 або 25 см, на U - образні фігурні деталі можна класти блоки Ytong з товщиною 7,5 см до необхідного розміру.

Потім укладаємо в них арматуру і заливаємо бетоном.

Використання U-подібних перемичок Ytong, в якості опалубки, дозволяє встановлювати перекриття з великим навантаженням.