Перегородки

Перегородки

Внутрішні перегородки виконуємо із газобетонних блоків Ytong Interio РР3/0,5 S чи Ytong PP4/0,6 товщиною10 - 11,5 см. Як правило перегородки укладаємо після зведення несучих стін та перекриття. Зведення перегородок відбувається у той самий спосіб й з використанням тих самих інструментів, що й для кладки несучих стін. Для перегородок з блоків Ytong Interio 10 чи 11,5 см не потрібно заповнювати вертикальні шви клейовим розчином – елементи поєднуються системою паз-гребінь.

Починаємо кладку від визначення лінії проходження стіни. Потім вирівнюємо нижній ряд.

Якщо основа підлоги рівна, немає необхідності вирівнювати перший ряд – досить покласти його на тонкому шарі розчину.

Перегородки

Уже на етапі кладки несучої стіни ми можемо передбачити, в якому місці будуть
розташовані перегородки. Зазвичай для зв'язки з перегородкою ми використовуємо анкера (з нержавіючої сталі), які вмуровують в кожен третій шов. Анкера одним
кінцем повинні бути умуровані в несучу стіну, а другим кінцем в шов перегородки.

Якщо положення перегородок заздалегідь не відомо, ми зможемо поєднати їх із стінамиза допомогою цих же з'єднувачів - тільки в цьому випадку, ми повинні прибити їх  до блоків.

Перегородки

Слід пам'ятати, що правильне використання інструменту  дозволить чітко і точно покласти кладку перегородки.

Блоки кладуть з урахуванням зсуву вертикальних швів мінімум 8 см.

Здійснюючи кладку внутрішніх перегородок слід залишити простір між перекриттям і стіною від 10 до 30 мм. Згодом щілину заповнюють монтажною піною чи іншим еластичним матеріалом. Завдяки такій кладці прогин перекриття не буде викликати тріщини перегородок.