Наступні ряди блоків

Наступні ряди блоків

Кладку наступних рядів стіни можна починати після схоплювання цементного розчину, тобто через 1-2 години після укладання першого ряду. Чергові ряди кладемо на тонкий шар клейового розчину. Це можливо завдяки високій точності виготовлення газоблоків Ytong. Використовуючи блоки системи паз-гребінь, немає необхідності у вертикальних швах. Це дуже полегшує і прискорює роботу майстра. Стіна росте на очах.

Перед укладанням чергових рядів, слід підготувати суміш Ytong. Суміш Ytong  поставляється на будівництво в мішках по 25 кг. Гарна новина - для підготовки  клейової суміші  Ytong  Вам не потрібна бетономішалка, лопата, пісок. Досить відра і дриля з мішалкою. Згідно з інструкцією на упаковці, висипаємо необхідну кількість суміші Ytong у воду. За допомогою низькообротного дриля з мішалкою готуємо розчин до отримання консистенції густої сметани.

Наступні ряди блоків

Клейову суміш слід розподіляти на блоках за допомогою кельми Ytong. Ширина кельми підібрана до ширини блоків, завдяки чому розчин розподіляється рівномірно по всій поверхні блоку (не капає з боків, стіна - чиста).

Кельмою Ytong наносимо розчин на верхню поверхню двох-трьох блоків. Завдяки цьому суміш не засихає і встигаємо покласти чергові блоки Ytong .

Наступні ряди блоків

Завдяки цьому суміш не засихає, і встигаємо покласти чергові блоки Ytong

Виконання чергового ряду кладки починаємо з одного з кутів. Кожен укладений блок вимагає вирівнювання. Після закладки кутів розтягуємо, як у першому ряду, шнур-причалку і заповнюємо ряд.

 Укладаючи чергові блоки, слід пам'ятати про зміщення вертикальних швів по відношенню до попереднього ряду, принаймі  на 8см.

Довжина блоку поблизу отвору чи кутів будівлі повинна бути більшою або дорівнювати 11,5см.